Партнерська програмаВсеукраїнський клуб teslamotors.lviv.ua оголошує про початок партнерської програми з готельно-розважальними комплексами України. Автомобілі Tesla - це серійні суперкари, які не використовують пального, але потребують дозарядки кожні 300-500 км подорожі. Тому, якщо автомобіль виїхав за межі міста, де він може заряджатися вдома, або біля офісу, йому необхідне місце на трасі, між містами, де він міг би збільшити свій заряд. В той час, коли його власник - добре та з користю зможе провести свій час. Для зарядки автомобіля Tesla Model S потрібна лише наявність заземленої трьохфазної розетки на 380 V (бажані 16 або 32 ампери). Від неї автомобіль може зарядитися за 1 годину на 50 км (16 амперна розетка) або навіть на 100 км (32 амперна розетка). І коштувати це буде, за комерційним тарифом, 15 або 30 грн (знову ж таки, в залежності від амперажу розетки).

Наш клуб зацікавлений в якнайбільшому поширенні цих автомобілів в Україні. Адже вони є найкращими автомобілями у світі по всіх параметрах. І, для прикладу, в таких країнах як Норвегія продаються по 1500 автомобілів щомісяця. Україна також заслуговує на ці автомобілі та чисте середовище!Для готельно-розважальних комплексів наш клуб пропонує:

1. Внесення Вашого закладу в найбільшу міжнародну базу даних на сайті http://www.ev-charging.com/ а також на нашому сайті teslamotors.lviv.ua. Це забезпечить рекламу та доступ до Ваших послуг найпрогресивніших і найзабезпеченіших автотуристів з Європи, які користуються автомобілем S-класу Tesla.

2. Участь і безкоштовна реклама Вашого закладу в різноманітних автопробігах в підтримку екологічного автотранспорту.

3. Популяризація Вашого закладу через соціальні мережі власниками автомобілів Tesla.

4. Заробіток на послугах магазину, ресторану, готелю і т.д. протягом часу зарядки який може коливатися в залежності від потреби в межах 1-3-ох годин.

5. Особливі і вигідні умови придбання автомобілів Tesla для партнерів нашого клубу.

Все, що ми потребуємо від Вас, це інсталяція розетки на 380 V (така кругла і червона) в досяжності трьох метрів від паркінгу і безкоштовний доступ до неї для членів нашого клубу і інших власників Tesla, на час зарядки їхнього авто.

В першу чергу ми зацікавленні в пошуку таких місць між містами і в містах у напрямку Ужгород - Львів, Львів - Київ, Київ - Одеса, Київ - Дніпропетровськ, Київ-Харків-Донецьк. Перевага буде надаватися закладам, які знаходяться на головних магістралях, або не далеко від них. Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашим клубом - просимо зателефонувати нам для обговорення деталей, після чого наш спеціаліст виїде до Вас для консультації і додаткової інформації для занесення в базу даних партнерів нашого клубу.

Більше інформації про нас на сайті http://teslamotors.lviv.ua/ та за телефонами: +38(093) 741 0000, +38(044) 232 2225One Response to Партнерська програма
  1. В Украине хотят обустроить «заправки» для электромобилей Tesla | Первый альтернативный автопортал - ТопЖЫр коментує:

    […] для них, поэтому энтузиасты из всеукраинского клуба teslamotors.lviv.ua решЫли взять инициативу в свои […]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>