Tesla планує почати будівництво мегазаводу батарей вже у наступному місяці

У лютому цього року Tesla оголосила про плани будівництва Мегазаводу автомобільних батарей, а вчора голова компанії Ілон Маск розказав, що будівництво одного з двох заводів почнеться вже наступного місяця. Tesla поки не розкриває плани в якому штаті буде перший мегазавод батарей але як стало відомо до таких претендентів як Арізона, Нью Мексіко, Тексас і Невада додали Каліфорнію.

Gigafactory Tesla

Мегазавод батарей Tesla має допомогти компанії знизити собівартість батарей на 30% а також виготовляти до 500,000 автомобілів у рік третього покоління до 2020 року. Вартісь заводу за приблизними розрахунками сягне як мінімум 5 млд.дол. і забеспечить робочими місцями 6500 працівників. З початку в планах було будівництво тільки одного заводу,але цього місяця Ілон Маск повидомив, що буде як мінімум два заводи задля гарантії відсутності затримок з виготовлення батарей. Компанія Panasonic підписала лист намірів як партнер по будівництву Мегазаводу Tesla.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>