Model Х розроблена з нуля, об'єднавши в собі переваги позашляховика, мінівена, та розум електричного авто. Це витвір мистецтва, створений для водія, що надає необмежені функціональні та продуктивні можливості.

Презентація Model X, засновником та СЕО TeslaMotors, Ілоном Маском.
Постачання починається з кінця 2014 року
Вперед без перешкод
Model X розроблена щоб запропонувати максимальну зручність.
Під будь-яким кутом вона втілює високий стиль та відмінну функціональність.
ГРАНДІОЗНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ
Душа кожної моделі Тесламоторс
Від самої ідеї створення Model Х - це сімейне авто. Платформа Tesla Model X дозволяє виконувати маневри, яких Ви б ніколи не дозволили собі в іншому автомобі такого розміру. Центр ваги, нижчий ніж в будь-якому позашляховику, та електрична силова установка забезпечать чутливість та спритність автомобіля навіть коли в ньому подорожує сім дорослих пасажирів (зі своїм багажем).
Подвійний двигун All-Wheel Drive
На Ваш вибір пропонується Model Х з додатковим подвійним двигуном All-Wheel Drive. Другий двигун надає авто позашляховикові можливості в будь-яких погодніх умовах. Він збільшує крутний момент на 50%. Оснащений AWD, Model X Performance розганяється від 0 до 100 км/год менш ніж за 5 секунд, випередивши моделі найшвидших позашляховиків і багатьох спортивних автомобілів.
УX ТИ ШО
Соколині крила. Називати їх просто дверима не можна. Вони не тільки виглядають надзвичайно стильно, передусім, - вони дуже функціональні. Соколині крила відкриваються вверх і, потім, в сторону, таким чином у Вас не винекне жодних проблем на найвужчих паркувальних місцях. Крім того, Вам не потрібно зігнувшись залазити в автомобіль, в Модель Х Ви можете елегантно заходити.
ЛЕГКО ПОДОРОЖУВАТИ
Нарешті третій ряд сидінь став дуже зручним. Зі встановленими дитячими кріслами другий ряд може підсуватися повністю до першого. Відкриті "Соколині крила" дозволять розпрямлено входити та виходити з машини. Діти більше не падатимуть, перелазячи через крісла, і дорослим пасажирам теж буде комфортно на третьому ряді сидінь.
Це місце для Вас
На місці водія на Вас очікує стильна комбінація преміум матеріалів інтер'єру та панорамного скла. А також футуристична тач-скрін панель управління з доступом до інформації та розваг під час подорожі.
Зустріч з Model X
Model X не споживає й краплі бензину. Нарешті Ви можете повноцінно користуватись автомобілем, забувши про існування заправок. Замінивши свою бензинову ненажеру Tesla Model X, Ви відіграєте значну роль в зменшенні шкідливих викидів в атмосферу. Неймовірно великий запас ходу від 60 або 85 кВт батареї забезпечить довготривалу, комфорту подорож.
ЩО НАСТУПНЕ?
Прототип Model X був представлений 9-го лютого 2012 року. Поставка автомобіля розпочнеться в 2014 році і ціна буде приблизно такою ж як ціна Model S. Більше інформації очікуйте перед запуском виробництва Model X.

Конфігурації автомобілів Model X, які плануються до пропозиції:
Опції батарей:
Model X пропонується з 60 або 85 кВт батареєю.
Опції силових установок:
Model X буде запропонована з наступними конфігураціями силових установок:

Перекладено з оригіналу: www.teslamotors.com/modelx