Основна мета нашого клубу — зробити так, щоб в Україні з'явилось якнайбільше власників автомобілів Tesla.

Наш клуб пропонує Вам придбати електромобіль Tesla Model S. Ми здійснюємо поставки тільки європейських версій Model S і замовляємо їх безпосередньо в Tesla Motors Europe.

Всі автомобілі виготовляються на одному заводі в Каліфорнії США, після чого виймається двигун і батарея для транспортування в Європу де суперкари Tesla знову дозбируються в м. Тілбург, Нідерланди.

Імпорт автомобіля здійснюється офіційно і розмитнення з реєстрацією здійснюється по процедурі нового автомобіля, що складає близько 36% від вартості. Придбати автомобіль Ви можете як на фізичну, так і на юридичну особу. Ми надаємо консультації по кредитуванню і страхуванню автомобілів Tesla.

У нас також є можливість поставки Model S, раніше стандартного терміну 4-5 місяців за рахунок придбання тест-драйв автомобіля. Перелік машин в постачанні на найближчі дати постійно оновлюється і доступний за запитом.

sНайголовніше - ми чесні з Вами.

Ми надаємо консультації з наступних питань:

 • Пошук та замовлення електромобіля в потрібній комплектації.
 • Організація експорту і сам експорт з Європи.
 • Митне оформлення.
 • Встановлення на облік.
 • Підключення постійного доступу автомобіля до інтернету в Україні.
 • Підключення і налаштування мобільного додатку на телефон для дистанційного моніторингу.
 • Консультації і допомога з питань гарантійного ремонту.
 • Консультація по комплектації електрокара специфічними опціями по зарядці та підготовці місця для зарядки автомобіля:
  • включаючи виїзд нашого інженера до Вас в офіс або будинок для того , щоб підібрати оптимальне рішення по зарядній інфраструктурі з урахуванням існуючих електричних потужностей, графіку експлуатації та бюджету;
  • У нас є рішення для всіх випадків: від приватного гаражу до парковки багатоквартирного будинку.
 • За всіма видатками Ви отримуєте докладний звіт за фактично понесеними витратами, з додатком копій відповідних документів. За Вашим бажанням, ми можемо погоджувати з Вами варіанти доставки / страховки, виходячи з їх терміновості і вартості.Порядок придбання електромобіля

Для придбання електромобіля ми укладаємо договір поставки з фізичною або юридичною особою. Залежно від конкретного автомобіля пропонуємо наступний порядок оплати:

 • Передоплата в розмірі 2 000 євро. Ви заплатите стільки ж , діючи безпосередньо на сайті Tesla Motors;
 • по готовності електромобіля до відвантаження, Ви оплачуєте повну вартість машини + вартість доставки / страховки та митні платежі;
 • після прибуття електромобіля до Вас, Ви оплачуєте комісійну винагороду.

Європейський конфігуратор Tesla Model S Design Studio ( вибирати комплектацію тут )

Відмінності європейської версії від американської

У чому полягає відмінність європейських версій від американських :

 • На європейську версію поширюється офіційна гарантія Tesla Motors яка включає в себе 4 роки на весь автомобіль, і 8 років, без обмеження пробігу, на батарею і двигун. Автомобіль не потребує жодного обов'язкового сервісу для дії офіційної гарантії. Американські версії не мають гарантії в Європі. При експорті електромобіля з США він знімається з гарантії.
 • Європейська версія електрокара сумісна зі стандартами зарядки , прийнятими в Європі та Україні. Європейський автомобіль обладнаний зарядним портом, який забезпечує сумісність з:
  • звичайною побутовою мережею ( побутова розетка 16А ). В Америці параметри побутової мережі - 110В/60 Гц, а в Україні 240В/50 Гц. Як мінімум, доведеться переробляти зарядний кабель, тобто фізично провести заміну наявної вилки на нашу, а також виконати ряд маніпуляцій з обходу зашитого функціоналу системи;
  • одно і трьох фазними промисловими розетками європейського стандарту . Американська версія заряджається тільки від однофазної мережі змінного струму за допомогою американської розетки NEMA 14-50 . На практиці це означає що Вам доведеться підвести 60 кВт потужності, а використовувати ви зможете не більше 20 кВт; Європейська версія заряджається від стандартної трьохфазної (червоної) розетки на 380 В
  • зарядними станціями змінного струму, що працюють в режимі Mode 3 і оснащеними роз'ємом Типу 2 ( Mennekes ) - потужність до 22 кВт. Фактично це абсолютна більшість публічно доступних зарядних станцій в Європі. Американська версія сумісна тільки зі станціями Level 2, а це 7.2 кВт максимум.
  • через різні порти зарядки, американську версію не можливо заряджати на оригінальних і безкоштовних Tesla Supercharger, якими до кінця цього року буде покрита майже уся Європа, що дає можливість за 30-40 хвилин повністю зарядити батарею і подорожувати Європою безкоштовно назавжди.
  euro

  Зарядний порт європейської Model S

  usa

  Зарядний порт американської Model S

 • В європейській версії доступні всі функції навігації в Україні, включаючи прокладання маршруту.
 • Європейське світлообладнання.

Tesla Model S - це не тільки революційна концепція силового агрегата авто, але й абсолютно новий підхід до ідеї його покупки і сервісу. До появи Tesla Motors, левову частку доходів всі авто компанії отримували від сервісу автомобілів. Компанія Tesla Motors вважає, що після покупки авто ви не повинні більше витрачати гроші ні на сервіс, ні на заправку. Як би фантастично це не виглядало, але Tesla Model S фактично не потребує звичайного сервісу. Проста і надійна силова установка не вимагає заміни мастила, сервісу коробки передач, заміни паливних фільтрів і гальмівних колодок, ну і звичайно паливо для авто не потрібне. Лише про одну річ, все ж, потрібно буде пам'ятати - склоомивач. Він залишився необхідним. Технічний сервіс підвіски буде здійснюватись нашим партнером Bosch Auto Service "112 Україна" і за адресою м. Львів, вул. Липинського 36, ТзОВ "Дністер-Сервіс". На всі автомобілі придбані через наш клуб поширюється офіційна європейська гарантія. Найближчий офіційний автосервіс Tesla Motors знаходиться у Відні і при малоймовірній потребі ремонту ми допоможемо з транспортуванням Вашої Tesla до них.

Ми будемо раді відповісти на усі Ваші питання!